Brwi idealne

Brwi idealne

1 1655
Brwi idealne obowiązuje kilka zakazów!

Podstawowym błędem w pielęgnacji brwi jest ich nadmierne wyrywanie. Brwi  wraz w upływem lat ulegają przerzedzeniu, więc ich nadmierne usuwanie może sprawić, że w przyszłości stracisz je zupełnie.  Pamiętaj! żadna, choćby najdokładniej namalowana kreska nie zastąpi naturalnych włosków. Drugim często popełnianym błędem jest zupełne pomijanie brwi podczas codziennej pielęgnacji. Pozostawione same sobie włoski rosną nieregularnie i sprawiają, że cała twarz wygląda na zaniedbaną i starszą.

Brwi idealne należy pielęgnować

Do codziennej pielęgnacji brwi najlepiej sprawdzi się olejek rycynowy, który wzmocni włoski, odżywi je i delikatnie przyciemni. Wystarczy, że na koniec dnia zamoczysz patyczek kosmetyczny w olejku i przetrzesz nim swoje brwi. Proste, prawda?

Domowe sposoby na brwi idealne

Podstawą prawidłowej regulacji jest dobór odpowiedniego kształtu brwi i nadanie obu łukom możliwie najbardziej zbliżonego wyglądu. Żeby Twoje włoski ładnie się układały i podkreślały atuty  twarzy wystarczy, że wyregulujesz je zgodnie z poniższym schematem.

 

brwi idealne

 

 

 

 

 

 

Chcesz regularnie dowiadywać się o nowościach kosmetycznych, przydatnych trikach lub sprawdzać produkty w naszych testach? Polub nas na Facebooku i oglądaj na Instagramie, aby być na bieżąco!

PODOBNE ARTYKUŁY

1 857

2 952