Cienie pod oczami? Spróbuję z nimi powalczyć!

Cienie pod oczami? Spróbuję z nimi powalczyć!

0 617
Płatki hydrożelowe, jak pozbyć się cieni pod oczami, jak pozbyć się zmarszczek wokół oczu, podkówki pod oczami

Cienie pod oczami i coraz bardziej widoczne zmarszczki to prawdziwa zmora każdej z nas. Makijaż oczywiście zakrywa podkówki, ba, nawet mniejsze wgłębienia na skórze da się ukryć tym sposobem, ale chciałam spróbować czy nie da się tych przypadłości po prostu zniwelować, choćby na chwilę. Zaczęłam eksperymentować z żelowymi płatkami pod oczy – podstawą większości z nich jest kwas hialuronowy, czyli czysta młodość! Jak się sprawdził w akcji?

cienie pod oczami, płatki hydrożelowe, jak pozbyć się cieni pod oczami, jak pozbyć się zmarszczek wokół oczu, podkówki pod oczami

Hydrożelowe płatki pod oczy Efektima na bazie ekstraktu z czerwonego wina

Aplikacja łatwa, ale trzeba uważać, aby nie rozerwać, są dość delikatne. Płatki trzymają się na miejscu, można nałożyć i zająć się czymś innym. Ja zawsze wkładam wcześniej do lodówki, więc po położeniu pod oczy czułam przyjemne ochłodzenie.

Efekt: Zmarszczki mniej widoczne, ale na krótki czas, rozjaśnienia natomiast nie zauważyłam.

Ocena Lookish: 2/10. Liczyłam na choć lekkie rozjaśnienie, ale go nie otrzymałam. Przynajmniej zmarszczki pod oczami były przez chwile mniej zauważalne 🙂 cena ok. 5 zł za opakowanie.

Hydrożelowe płatki pod oczy efektima ze złotem

Aplikacja tak samo łatwa jak przy płatkach na bazie wina. Włożenie tego produktu do lodówki dało jeszcze przyjemniejszy efekt chłodzenia.

Efekt: Zmarszczki mniej widoczne, cienie pod oczami rozjaśnione, ale na krótki okres czasu. Niestety…

Ocena Lookish: 4/10. Nie spodziewałam się cudów. Dla mnie lepsze niż te ‚na winie’, ale i tak była to jednorazowa przygoda. Cena ok. 6 zł za pudełko.

Hydrożelowe płatki po oczy Prestige z mikrocząsteczkami złota

Aplikacja bardziej problematyczna niż przy tych z efektimy. Płatki wciąż zsuwały się, przez co wymagały poprawiania. Również w tym przypadku wrażenie chłodzenia jest wyczuwalne.

Efekt: Zmarszczki właściwie niewidoczne, rozjaśnienie zauważalne, aczkolwiek nie spektakularne. Cienie pod oczami jakby były tak są 🙂

Ocena Lookish: 6/10. Najbardziej widoczne działanie, ale efekt nie jest na tyle mocny by mnie zachwycić.

Może skuszę się na frownies, których test ostatnio przeprowadzała Magda?

Chcesz regularnie dowiadywać się o nowościach kosmetycznych, przydatnych trikach lub sprawdzać produkty w naszych testach? Polub nas na Facebooku i oglądaj na Instagramie, aby być na bieżąco!

Chcesz mieć brwi jak z obrazka? Czytaj tu!

Nasze wskazówki pomogą Ci wybrać idealny podkład

PODOBNE ARTYKUŁY

1 669

2 719