Ekologiczne wesele- nowy trend na rynku

Ekologiczne wesele- nowy trend na rynku

0 526

Ekologiczne wesela i śluby wcale nie muszą być nudne oraz szare! Przy odrobinie kreatywności i zaplanowaniu motywu przewodniego, masz szansę stworzyć przyjęcie nie tylko oryginalne, ale i z klasą, które na długo zapadnie w pamięci Twoim gościom.

Ekologiczne wesele- dekoracje

Aby stworzyć oryginalny klimat pomyśl o naturalnych materiałach – papier, drewno czy kora. Nastroju dodadzą świeczki z naturalnego pszczelego miodu, które wspaniale zastąpią stearynowe. Materiały z recyklingu również są mile widziane – butelki czy puszki dają spore pole do popisu. Użyć można również ekologicznych tkanin, jak len, bawełna oraz jedwab.

Ekologiczne wesele- menu

Eko menu wcale nie oznacza, że musi być wegetariańskie czy nawet wegańskie. Pamiętaj jednak, aby składniki pochodziły z ekologicznych potraw od lokalnych rolników. Smak i jakość gwarantowana!

Ekologiczne wesele- transport

Jako zwolenniczka ekologii zapomnij o samochodzie. Co powiesz na nieco oryginalny dojazd na ślub i salę weselną? Rower, bryczki albo konno – sposobów jest bardzo dużo. Wiele par, przy niedużej odległości, decyduje się na romantyczny spacer. Chwila tylko dla siebie przed emocjami ślubnymi dobrze może zrobić. Z kolei aby goście nie jechali osobno samochodami pomyśleć można o wspólnym transporcie autokarowym.

Ekologiczne wesele- dodatkowe atrakcje

Zastanawiasz się nad atrakcjami dla gości? Co powiesz na wspólne sadzenie drzew? Będzie to nie lada atrakcja, dobra zabawa, a przy tym niezapomniana pamiątka, która rozrastać się będzie przez lata. I bardzo eko!

Ekologiczne wesele- zaproszenia

Projektując zaproszenia (i inne materiały drukowane, jak winietki, menu weselne itp.) pomyśl o wykonaniu ich na ekologicznym papierze z recyklingu, na którym zostanie wydrukowany tekst farbami naturalnymi. Na pewno zaskoczysz gości pomysłowością, a zaproszenie chętnie zostawią w formie pamiątki.

ekologicyne wesele 2

Co jeszcze ciekawego dowiesz się od Lookish?

Frownies zamiast botoksu!

Sposoby na długie rzęsy

Henna na brwi i rzęsy

Dodatkowo zapraszamy na nasz profil na Facebooku, Instagramie i Pintereście. Bądźcie z nami w kontakcie! Serdecznie zapraszamy!

PODOBNE ARTYKUŁY