Botox w plasterku? Frownies na lwią zmarszczkę!

Botox w plasterku? Frownies na lwią zmarszczkę!

0 6233
frownies, alternatywa dla botoxu, zamiennik botoxui, tani botox, plasterki na zmarszczki, zmarszczki, lwia zmarszczka, sposób na zmarszczki, zmarszczki mimiczne, blog, lookish blog
Czym są Frownies?

Frownies są plasterkami w różnym kształcie. Jeśli chodzi o samą produkcję, Frownies pochodzą z USA, gdzie wytwarzane są od ponad 100 lat. Chodzą plotki, że swój dobry wygląd utrzymują dzięki nim aktorki rodem z Hollywood (m.in.: Meryl Streep, Rene Russo). Plasterek – z jednej strony błyszczący, z drugiej matowy, to nic innego jak wykonany z naturalnych włókien papier pokryty gumą skomponowaną z ekstraktów warzywnych.
Plasterki na czoło usuwają zmarszczki mimiczne i mechanicznie poprzez stymulacje mięśni twarzy. Opakowanie zawiera 144 plasterków.Frownies, lwia zmarszczka, kurze łapki, botox w plasterku, zmarszczki mimiczne

Dla kogo?

Zmarszczek prędzej czy później dorobi się każda z nas. Pierwsze oznaki upływu czasu pojawiają się już między 25. a 30. rokiem życia. Mało pocieszające, prawda? 🙂 Zaczyna się od kurzych łapek, później powstają już głębsze bruzdy na czole, między oczami, a także na szyi. Ponieważ zbliżam się nieuchronnie do magicznej trzydziestki (został mi rok!) postanowiłam przetestować na własnej skórze bardzo mało inwazyjną metodę rozprostowywania. Lwia zmarszczka pójdzie w niepamięć!

Jak je stosować?

Przyklejenie plasterka jest zdecydowanie prostsze i dużo, dużo tańsze niż botox 😉 Najpierw oczyszczasz twarz, później przez ok. 10 sekund masujesz miejsce, w którym będziesz naklejała produkt. Odrywasz delikatnie jeden plasterek, zwilżasz błyszczącą stronę wodą (opuszek palca nadaje się do tego doskonale) i przyklejasz w wybranym miejscu. Jeśli plasterek nie chce się trzymać, dociśnij go lekko i odczekaj chwilkę (możesz również zrobić to za pomocą wilgotnego ręcznika – przykładasz go plastra i uciskasz przez kilka sekund). Testowałam wersję trójkątną, naklejając ją na lwią zmarszczkę.

Frownies, lwia zmarszczka, kurze łapki, botox w plasterku, zmarszczki mimiczne

Ok, co teraz? Cóż, najlepiej byłoby gdybyś poszła spać 🙂 Frownies powinnaś mieć przyklejone co najmniej 3-4h, ale tak jak wspomniałam – dobrze jest je nałożyć przed pójściem do łóżka. Po pierwsze dlatego, że skóra regeneruje się najlepiej podczas snu, a po drugie – nie dla każdej z nas paradowanie z takim ozdobnikiem między oczami jest komfortowe, stąd jeśli nie planujesz upojnej nocy, śmiało naklejaj plaster, a rano ciesz się młodszym obliczem.

O czym pamiętać?

Któraś z moich znajomych stwierdziła, że dla niej Frownies to jak botox w plasterkach. Cóż, pierwsze opakowanie było dla mnie jak ósmy cud świata i kiedy miałam już ostatnie sztuki tego produktu, szczerze przyznam, wpadłam w panikę. Tak bardzo przyzwyczaiłam się do rewelacyjnego działania, że teraz bez nich nie wyobrażam sobie mojej wieczornej pielęgnacji. Co ciekawe, czasem przyklejam plaster, kiedy długo siedzę przed komputerem (zdalna praca – nie wymaga bezplasterkowego wyglądu 😉 ), bo mam ogromną tendencję do bezwiednego marszczenia czoła, przez co moja lwia zmarszczka robi się jeszcze głębsza i jest bardziej podkreślona. Dla takich kobiet jak ja, Frownies są wybawieniem.

Pierwsze rezultaty stosowania Frownies są widoczne już po pierwszym zastosowaniu (proponuję 7-8h z przyklejonym plastrem), a z każdym następnym jest coraz lepiej. Pamiętaj tylko, że aby podtrzymać efekt rozprostowania zmarszczki należy aplikować je codziennie – kluczem do sukcesu jest regularność. Produkt ten pozwolił mi na dosyć długo, jak sądzę, odsunąć od siebie widmo botoxu 🙂 Co ważne, Frownies są dużo, dużo tańsze i naturalne – za opakowanie 144 sztuk „trójkątów” zapłaciłam ok. 90 zł z przesyłką. Czasem ze zmęczenia po prostu zapominam na śmierć o naklejeniu plastra ( lub czyt. „upojna noc” 😉 ) stąd te 144 plasterki wystarczają mi na pół roku użytkowania. Opłaca się!

Dla mnie Frownies to podstawa 🙂

Chcesz regularnie dowiadywać się o nowościach kosmetycznych, przydatnych trikach lub sprawdzać produkty w naszych testach? Polub nas na Facebooku i oglądaj na Instagramie, aby być na bieżąco!

Chcesz mieć brwi jak z obrazka? Czytaj tu!

Nasze wskazówki pomogą Ci wybrać idealny podkład

PODOBNE ARTYKUŁY

1 857

2 952