Jak spędzić wieczór Panieński?

Jak spędzić wieczór Panieński?

0 731

Zmiana stanu cywilnego to dla każdej kobiety nowy etap. By móc w wyjątkowy sposób pożegnać dawne życie z roku na rok organizuje się coraz ciekawsze wieczory Panieńskie. Pomysłów jest wiele, trzeba tylko wybrać te atrakcje, które przede wszystkim przypadną do gustu Pannie Młodej, co zwykle zależy od jej charakteru. Oto propozycje, które sprawią, że wieczór Panieński z pewnością będzie niezapomniany:

Jak spędzić wieczór Panieński?
  1. Impreza w klubie do rana – klasyczny przykład atrakcji na wieczór, idealnie sprawdzi się, gdy Panna Młoda jest otwarta, lubi imprezy na mieście i uwielbia tańczyć. Koniecznie pojedźcie do klubu wynajętą limuzyną lub innym efektownym autem!
  2. Domówka z imprezą tematyczną – gdy nie ma dużego budżetu a uczestniczki wieczoru lubią spędzać czas w domu, warto zdecydować się na szaleństwa we własnych czterech kątach i to w oryginalnych przebraniach dla urozmaicenia imprezy. Maraton filmowy przy takiej atrakcji również będzie mile widziany!
  3. Wspólne wyjście na bilard/kręgle/basen/gokarty/paintball/rolki/quady – Panna Młoda lubi sport? Koniecznie zorganizuj wieczór Panieński w aktywny sposób! Takie zabawy doskonale integrują więzi i gwarantują wyśmienitą zabawę!
  4. Wyjście do SPA – jeśli Panna Młoda lubi dbać o swoją urodę z pewnością ucieszy się z przyjemnego, spędzonego wspólnie z koleżankami zabiegu na ciało – może peelingu skóry lub masażu? Gdy mamy określony budżet można wybrać się do zwykłej kosmetyczki lub zrobić jakiś wyjątkowy manicure.
  5. Szalona wycieczka w nieznane – na ten pomysł warto się zdecydować, gdy Panna Młoda jest podróżniczką. Wystarczy wybrać piękne, warte odwiedzenia miejsca choćby w okolicy a na miejscu zrobić wszystkim uczestniczkom imprezy ciekawe zdjęcia w oryginalnych pozach – to będzie świetna pamiątka!
  6. Ekstremalne przeżycia – jeśli Panna Młoda to naprawdę szalona dziewczyna, trzeba jej zagwarantować naprawdę szalony wieczór! Wystarczy skorzystać z oferty portali, gdzie oferowane są niezapomniane, ekstremalne przeżycia. Lot balonem? Jazda sportowym samochodem? Skok na bungee? Lot paralotnią lub samolotem? Skok spadochronowy? Kurs żeglowania/nurkowania/windsurfingu? Pomysłów jest mnóstwo a wszystko to masz na wyciągnięcie ręki!
  7. Kursy dla aktywnych – Panna Młoda lubi tańczyć? Warto pomyśleć o wieczorze Panieńskim spędzonym na kursie salsy, tańca brzucha czy ostatnio coraz modniejszego pole dance, czyli tańca na rurze.
  8. Kurs gotowania/pieczenia – gdy Panna Młoda ma problemy z upichceniem obiadu albo wręcz uwielbia gotować, taka atrakcja przypadnie do gustu. Każda uczestniczka imprezy będzie mogła nauczyć się robienia przepysznych dań czy wyśmienitych deserów, co pozwoli narzeczonej oczarować męża już po ślubie.

Proste? Proste! Już teraz wiesz jak spędzić wieczór Panieński!

Jak spędzić wieczór Panieński 2

Zapraszamy do śledzenia nas na portalach społecznościowych!
Facebook | Instagram | Pinterest

PODOBNE ARTYKUŁY

1 917

2 1006