Jakie zachowania kobiet irytują facetów?

Jakie zachowania kobiet irytują facetów?

2 583
Jakie zachowania kobiet irytują facetów

Bardzo często dziewczyny, plotkujecie na temat tego co Was irytuje w facetach. Ale czy wiedziałyście, że my faceci równie często, a może nawet częściej plotkujemy na Wasz temat? 🙂 Obgadujemy nie tylko Wasz wygląd ale także Wasze zachowania i temu właśnie poświęcony będzie dzisiejszy wpis. 

Jakie zachowania kobiet irytują facetów?

 • Płaczliwość – rozumiem, że każdy ma prawo wyrazić swoje emocje ale nikt nie mówił, że w życiu będzie łatwo. Dlatego każda kobieta powinna wziąć się w garść, a nie dramatyzować i płakać nad byle czym – to po czasie strasznie zaczyna nas irytować!

 • „Zbyt niezależna” – typ wiedzący wszystko lepiej i mający zawsze własne (często mylne) zdanie. O ile na kumpelę to świetny materiał, to w bliższej relacji spotykamy się z wiecznymi spięciami. Zbyt duża niezależność moim zdaniem, spłyca relacje. Człowiek dorasta z czasem do tego, że nie starczy mu już spotykania się, gadania o pierdołach, przytulanek, seksu – tylko chce jakiejś pełni, wspólnego życia i poglądów, uzupełniania się, chce komuś okazać uczucie przez zwykłe wsparcie w codzienności.

 • Przesadna dbałość o urodę – drogie Panie, może nie zdajecie sobie sprawy, ale my rozumiemy to, że chcecie wyglądać perfekcyjnie i potrzebujecie na to czasu, ale na litość Boską – jak można spędzać kilka godzin nad makijażem?

 • Brak zmian – kobieta, która nie chce nic wokół siebie zmienić, mimo próśb swojego mężczyzny, to prosta droga do rozpadu związku, dlaczego? Nie ma nic gorszego niż kobieta, która jest monotonna, zamyka się tylko w swoich przyzwyczajeniach, nie chce spróbować czegoś nowego – zwłaszcza, gdy facet stara się jakoś uatrakcyjnić związek, a słyszy tylko odmowy. To samo tyczy się sfery intymnej – monotonia w łóżku to duży krok wprost do rozpadu związku.

 • Osaczanie – drogie Panie, doskonale rozumiemy, że związek polega na spędzaniu czasu wspólnie i to kochamy, ale tak samo potrzebujemy spotkać się czasem z kumplami, wypić piwko i po prostu pobyć w innym towarzystwie. Nie można spędzać ze sobą całego dnia! To jest toksyczne dla związku – pamiętajcie, że we wszystkim trzeba zachować umiar.

 • Przesadna zazdrość – jedna z najgorszych rzeczy jaką może zaserwować kobieta swojemu mężczyźnie. Chorobliwa zazdrość zawsze prowadzi do ogromnej irytacji, kłótni, a w końcu do rozpadu związku.

 • Brak wyczucia – my faceci lubimy się Wami chwalić, dlatego wybranka, która nie potrafi odpowiednio dostosować swojego wyglądu do sytuacji to dla nas kompletna porażka. Przesadny makijaż, który kojarzy się z lalką Barbie, bądź wyzywający ubiór podczas imprezy firmowej, wprowadza nas w kompletną dezaprobatę.

 • Zbyt rozważna – większość z nas nie lubi kobiet zbyt opanowanych. Takie partnerki wydają się nam nudne, monotonne a w dodatku mocno irytujące, gdy na większość naszych spontanicznych propozycji reagują negatywnie. Jak tu się nie zirytować, gdy my się staramy czymś zaskoczyć swoją kobietę, a partnerka wszystko poddaje rozważaniom?

Pragnę podkreślić, że wymienione zachowania to tylko przykłady. Nie twierdzę w żaden sposób, że wszystkie Panie tak się zachowujecie. Tekst ma tylko pokazać jakie zachowania nas, facetów irytują 🙂

 

 

PODOBNE ARTYKUŁY

 • Aga

  Czasem ta płaczliwość, to tylko pretekst, żeby „gość” podszedł, przytulił, pocałował. Po co się prosić o odrobinę czułości, skoro można się rozpłakać? 😀

  • On

   Po 1 chodziło mi tu bardziej o typ kobiety, która jest nieporadna i z byle powodu wpada w histerię – co nas facetów strasznie wkurza, a po 2 czy my faceci płaczemy jak chcemy żebyście nas przytuliły? 😀