Niezbędnik Panny Młodej

Niezbędnik Panny Młodej

0 880

Nie ukrywajmy, dzień ślubu to jeden z najbardziej stresujących momentów jakie przeżyjesz w swoim życiu. Oczywiście jest to pozytywny stres, ale niemniej może spowodować wiele zamieszania w Twojej głowie. Poznaj 5 rzeczy, które musi mieć w torebce Panna Młoda, aby czuć się komfortowo i mieć pewność, że wszystko tego dnia będzie perfekcyjne!

Niezbędnik Panny Młodej to:
  1. Bezbarwny lakier do paznokci – zdziała cuda! Przyda się przede wszystkim przy ratowaniu Twoich pończoch, ale również jest niezbędny do przymocowania odpadających kryształków z sukni. Na wszelki wypadek weź drugą parę pończoch, abyś zamiast przejmować się ewentualnymi rozdarciami, cieszyła się swobodą na parkiecie weselnym.
  2. Puder dla dzieci – idealny na tłuste plamy na sukni. Wystarczy, że posypiesz plamę pudrem i delikatnie usuniesz jego nadmiar białą ściereczką. Doskonale zamaskuje również pozostałości po plamach z wina czy makijażu.
  3. Igła i nitki – zabierz ze sobą igłę oraz nitki w kolorach strojów, które mogą się pojawić – biała, czarna, ale również w kolorze sukienki druhny czy mamy. Igła i nitka to prawdziwe niezbędnik panny młodej i nie tylko. 😉
  4. Tabletki przeciwbólowe to także jedna z 5 rzeczy, które musi mieć w torebce Panna Młoda. Gdy emocje opadną możesz poczuć nie tylko zmęczenie, ale i towarzyszący mu ból głowy. Jeśli nie Tobie się przydadzą to mogą być przydatne np. dla Pana Młodego lub teściowej. J
  5. Metalowy wieszak – może Ci się wydawać to dziwna propozycja, ale nic tak nie zapobiega przyklejaniu się naelektryzowanej sukni do pończoch, jak wieszak (ewentualnie chusteczki antystatyczne). Wystarczy, że potrzesz wieszakiem pończochy, a ładunki oddzielą się od siebie. I znów tańczyć możesz swobodnie!

To tylko kilka pomysłów z licznych niezbędników panny młodej. Pamiętaj jednak, że nawet jeśli o czymś zapomnisz najważniejsze jest Wasze szczęście i radość z tego wyjątkowego dnia w Twoim życiu.

 

niezbędnik panny młodej 2

 

Oprócz niezbędnika Panny Młodej warto również wiedzieć, co na codzień przydaje się w damskiej torebce :)

7 kosmetyków, które musisz mieć w swojej torebce cz.1

7 kosmetyków, które musisz mieć w swojej torebce cz.2

Zapraszamy do śledzenia nas na portalach społecznościowych!
Facebook | Instagram | Pinterest

PODOBNE ARTYKUŁY

2 799

4 783