O nas

O nas

Justyna

Kobieta rakieta. W ciągu dnia bizneswoman w jednej z wiodących korporacji, a po godzinach miłośniczka kosmetyków i nowinek z dziedziny urody. Uwielbia spędzać czas u kosmetyczki, czytając w międzyczasie pismo dla przedsiębiorczych kobiet.

Agata

Instruktorka tańca z wieloletnim stażem na scenie. Totalnie zakręcona na punkcie aktywności. Gdy dopada ją zmęczenie zakłada ulubione buty do biegania i gna przed siebie. Uwielbia alternatywną kawę i naturalną pielęgnację. W przyszłości marzy o małym domku w Toskani, gdzie będzie mogła hodować oliwki i popijać zimne prosecco.

Magda_lookish

Magdalena

Przez całe życie stara się osiągnąć stan wewnętrznego spokoju. Pomagają jej w tym wypady w górzyste tereny, a na co dzień – długie spacery. Uwielbia nowości kosmetyczne. Test na blogu? Magda zawsze powie tak!

Natalia

Kobieta orkiestra łącząca pracę trenera rozwoju osobistego z byciem pełnoetatową mamą. Każdą wolną chwilę poświęca na poznawanie nowych rzeczy ze swoją córeczką. Wieczory uwielbia spędzać w swoim ukochanym żółtym fotelu z kubkiem kakao i dobrą książką.