Paletka cieni vs Panna Młoda

Paletka cieni vs Panna Młoda

1 1228
Nude Tude the balm, paleta do oczu, paletka cieni do oczu, cienie do oczu, makijaż ślubny, mocno napigmentowane cienie

Kobiety lubią eksperymentować. Jeszcze bardziej lubią testować. Sukces jest wtedy, kiedy nowo testowany kosmetyk spełnia wszystkie nasze oczekiwania (dobra, ‚prawie wszystkie’ też będzie ok;))

Tak było w przypadku paletki cieni The Balm Nude Tude Eyeshadow. Postanowiłyśmy podnieść jej wysoko poprzeczkę i wykorzystać ją do wykonania niekonwencjonalnych smokey eyes. Nic takiego? Być może, jednak makijaż ten musiał być wyjątkowo elegancki i trwały, ponieważ test przeprowadzała Panna Młoda na swoim weselu!

Krok po kroku

Do wykonania makijażu wykorzystanych zostało kilka cieni z tych zawartych w palecie. Cały zestaw jest doskonale skomponowany kolorystycznie, jednak w tym przypadku postawiłyśmy na odważne i ciemne akcenty.

Nude Tude the balm, paleta do oczu, paletka cieni do oczu, cienie do oczu, makijaż ślubny, mocno napigmentowane cienie

Jak wykonać tak efektowny makijaż? To bardzo proste!

Zacznij od cienia „sultry”, który nałóż na zewnętrzną cześć powieki, tworząc trójkąt. Następnie zblenduj nałożony kosmetyk (o tym jaki pędzle są najlepsze do makijażu dowiesz się z tego artykułu). Następnie cieniem „silly” utwórz literkę „C” zaczynając od górnej części powieki. Zblenduj lekko całość.

Na środek literki „C”, który pozostał bez wypełnienia, wklep cień „sophisticated”. Linię rzęs podkreść cieniem „sexy”, ale tylko na środku powieki. W wewnętrznym kąciku oka nałóż cień „stand-offish”, tak aby pięknie rozświetlić całą twarz. Całość lekko zblenduj.

Jak zrobić smoky eyes, krok po kroku, jak się umalować na ślub, makijaż ślubny

Linię wodną zaznacz ciemną kredką. Na dolnej linii rzęs nałóż cień „silly” i delikatnie zblenduj, tak aby oko było tylko lekko podkreślone (nie chcesz w końcu wyglądać nachalnie ;)). W zewnętrznej części dolnej linii rzęs podkreść mocniej cieniem „sexy”. Blend dolnej częsci oka można wykonać zarówno pędzlem jak i patyczkiem kosmetycznym.

Efekt końcowy

makijaż ślubny, krok po krkoku, smoky eyes na ślub, jaki makijaż na ślub, jak wykonać makijaż na ślub

Makijaż zachwycił nie tylko samą Pannę Młodą, ale również i gości. Paletka sprawdziła się doskonale – mimo wielu chwil wzruszeń oraz szaleńczej zabawy makijaż wytrwał do rana. Wypróbujcie koniecznie!

Paletka cieni vs Panna Młoda: Remis!

Lookish poleca! 🙂

Nie zapomnij:

Jak spisały się trzy popularne podkłady podczas testu

Jak nie popełnić błędu podczas zakupu biustonosza

Jak sprawić, aby Twoje rzęsy były piękne i długie

PODOBNE ARTYKUŁY

bronzer, balsam brązujący, zmywalny bronzer, opalenizna, samoopalacz, blog lookish

0 1297

2 762