Podróż do ślubu – limuzyna, dorożka a może rower?

Podróż do ślubu – limuzyna, dorożka a może rower?

0 533
Podróż do ślubu - limuzyną, dorożką a może rowerem
Dla młodej pary przejazd z domu do kościoła to w pewnym sensie podróż ku nowej drodze życia. By chwila ta stała się wyjątkowa, zwykle sięga się po środki transportu, które powinny na wszystkich zrobić oszałamiające wrażenie. W tej kwestii zarówno ogólna moda jak i oczekiwania młodych par ulegają ciągłym zmianom, dlatego watro dobrze zastanowić się co warto wykorzystać na swoim weselu:
  • Limuzyna / Hummer – czyli wielkość ma znacznie. Takie auta sprawdzą się, jeśli planujesz zabrać ze sobą w podróż autem większą ilość gości. W środku na parę młodą czekają jakieś dodatki – trunki (zwykle szampan) czy poczęstunek, więc dla entuzjastów tak rozpoczynającej się uroczystości będzie to idealne rozwiązanie.

  • Dorożka – klasyczny, wiejski sposób na przejazd młodych. Coraz rzadziej sięga się po tego rodzaju transport na rzecz samochodów. Dorożka na wsi to standard za to w mieście może zrobić niemałe wrażenie, szczególnie na okolicznych obserwatorach.

  • Zabytkowy samochód – coraz bardziej popularne stają się piękne, zabytkowe auta. Zarówno sama przejażdżka nimi jak i sesja na ich tle to wyjątkowy klimat, który przenosi młodą parę i gości weselnych w podróż w czasie.

    Podróż do ślubu - limuzyną, dorożką a może rowerem


  • Nowoczesny samochód – im droższy i nowocześniejszy samochód tym lepiej. Pary, które lubią efektownie się prezentować wybierają właśnie takie auta. Przejazd takim samochodem to w końcu oznaka luksusu i powodzenia.

  • Sportowy samochód – na ten typ auta pary decydują się rzadko, aczkolwiek jeśli już to robią to są zwykle miłośnikami sportowego stylu życia. Taki samochód robi duże wrażenie wśród gości, bo nie pojawia się zbyt często na weselach.

  • Motocykl – coś dla fanów dwóch kółek. Przejazd motocyklem to coś szalonego i oryginalnego. Osoby, które na co dzień jeżdżą tego typu pojazdem często decydują się na wykorzystanie go podczas przejazdu ślubnego.

  • Rower – tandem – dość oryginalny środek transportu na ślub. Sprawdzić się może wtedy, gdy para planuje małe wesele, ma luźne podejście do życia i oczywiście lubi ekologię 🙂
Polub nas 😉
Facebook | Instagram | Pinterest

PODOBNE ARTYKUŁY

2 762

4 743