Pomysł na Wieczór Kawalerski

Pomysł na Wieczór Kawalerski

0 836

Przygotowanie wieczoru Kawalerskiego jest nieco łatwiejsze niż Panieńskiego – po prostu mężczyźni lubią prostą, dobrą zabawę bez zbędnych komplikacji. Kilka ciekawych pomysłów w zupełności wystarczy, by nasz kawaler spędził ostatni wieczór w stanie wolnym w niezapomniany sposób!

Pomysł na Wieczór Kawalerski- Klasyczna zabawa
  • Impreza w klubie, czyli tanecznie i koniecznie z przeglądem najsmaczniejszych drinków! By kawaler poczuł się wyjątkowo do klubu warto podjechać efektownym samochodem, który można wypożyczyć od firmy bądź od znajomych. Dobrym pomysłem będzie też oryginalny ubiór uczestników lub wręcz przeciwnie – każdy z panów będzie w takiej samej koszulce z jakimś ciekawym napisem, co z pewnością przyciągnie uwagę innych klubowiczów.
  • Grill/ognisko/biwak pod namiotami nad wodą – przysmaki z grilla lub ogniska to idealne menu na wieczór Kawalerski. Ucztę na świeżym powietrzu w doborowym towarzystwie doceni każdy mężczyzna. Kawalerskie szaleństwa w wodzie będą też świetną dodatkową atrakcją.
Pomysł na Wieczór Kawalerski- Na sportowo
  • Kręgle/bilard/mecz piłki nożnej/siatkówka/plażówka/koszykówka/golf – klasyczne gry zespołowe, które gwarantują świetną zabawę, dozę rywalizacji i wspólną integrację.
  • Strzelnica/quady/paintball/gokarty/parki linowe/sztuki walki/wspinaczka, a więc zabawa dla tych mężczyzn, którzy lubią wyzwania fizyczne, strzelanie a przy tym nie boją się też pobrudzić.
  • Kajaki/wyprawa pod żagle/rejs statkiem/jazda skuterem wodnym lub motorówką, czyli wszystko to, co ucieszy mężczyzn lubiących wodne klimaty.
  • Szybka podróż w jakieś ciekawe, warte odwiedzenia miejsce, dlatego warto rozglądnąć się za takimi atrakcjami w okolicy. Może to być nawet wyprawa poza granice – liczy się tutaj spontaniczność!
Pomysł na Wieczór Kawalerski- Ekstremalnie
  • Idealne dla szalonego, odważnego kawalera będą wszelkie ekstremalne atrakcje czy kursy, które zagwarantują ogromną dawkę przeżyć i spory skok adrenaliny! Idealnie pasować do tego będzie: przejażdżka samochodem rajdowym, rajd off road, lot helikopterem, balonem czy paralotnią, skoki spadochronowe, narty wodne, przejazd na bananie wodnym oraz rozmaite kursy – nurkowania, windurfingu, kitesurfingu czy wakeboardingu.

pomysł na wieczór kawalerski 2

 

 

Zapraszamy do śledzenia nas na portalach społecznościowych!
Facebook | Instagram | Pinterest

PODOBNE ARTYKUŁY

2 762

4 743