Pomysłowy ślub – 5 propozycji jak urozmaicić swoje wesele

Pomysłowy ślub – 5 propozycji jak urozmaicić swoje wesele

0 1265

Każda Młoda Para stara przygotować swój ślub w taki sposób, by zabawa weselna przypadła do gustu wszystkim gościom. Żeby tak się stało, coraz częściej młodzi decydują się na oryginalne atrakcje, które mają zagwarantować niezapomniane wrażenia.

5 propozycji na pomysłowy ślub
Budka ze zdjęciami / księga gości z aparatem Polaroid 

dużo radości i zabawy zapewni gościom budka do robienia zdjęć – to wspaniała pamiątka z wesela. Księga gości to miejsce na pamiątkowe wpisy rodziny i znajomych do których dołączone będzie zdjęcie zrobione i od razu wywołane dzięki użyciu aparatu Polaroid.

pomysłowy ślub aparat

Wypuszczanie gołębi lub lampionów 

wspólne uwolnienie gołębi symbolizujących miłość i wierność oraz uniesienie lampionów w powietrze to nawiązanie do początku nowej drogi życia.

pomysłowy ślub gołąb

Pokaz sztucznych ogni, pokaz barmański/ pokaz iluzjonisty / występ kabaretu 

tym, którzy lubią efektowne atrakcje powinny przypaść do gustu wszelkie pokazy i występy. Sztuczne ognie to rozrywka dla całej okolicy. Pokaz barmana, iluzjonisty czy występ kabaretu z pewnością zachwyci niejednego gościa i zapewni weselnikom wyśmienitą zabawę.

pomysłowy ślub fajerwerki

Fontanna czekoladowa / fontanna alkoholowa / wiejski stół 

poza dobrą zabawą trzeba zadbać również o podniebienia gości. Tutaj warto skorzystać z klasycznej, polskiej kuchni a więc ze stołu z wiejskimi smakołykami. Fontanna zagwarantuje słodkie przekąski czy smaczne trunki, ale też będzie wyglądać bardzo efektownie.

pomysłowy ślub wino

Pokaz zdjęć Młodej Pary 

przed weselem para przygotowuje slajdy ze wspólnymi zdjęciami, które można samemu lub z pomocą kamerzysty zmontować w ciekawy, humorystyczny filmik z nastrojową muzyką. Taki pokaz to wspaniała prezentacja dla gości i moc wspomnień dla Młodej Pary.

pomysłowy ślub para

 

Facebook | Instagram | Pinterest

PODOBNE ARTYKUŁY

2 952

4 947