Nivea Lip Butter – Ratunek dla spękanych ust

Nivea Lip Butter – Ratunek dla spękanych ust

0 827

Każda z kobiet wie, jak istotne są usta. Jeżeli są miękkie, zadbane, same zachęcają do pocałunku. Mężczyźni niejednokrotnie przyznali, że spierzchnięte i popękane usta są oznaką zaniedbania lub choroby. Pielęgnacja i nawilżanie są więc niezwykle istotne. Zimą usta narażone są na działanie mrozu i ogrzewania, które przesuszają skórę. Latem natomiast to promienie słoneczne i wysoka temperaturę są tego powodem. Nawilżające produkty można dostać w postaci sztyftów, kremów i balsamów.

Nivea Lip Butter

Chciałabym zająć się przez chwilę masłem do ust marki Nivea® (Nivea Lip Butter). Ma postać kremu i konsystencję masła, a jest zamknięty w metalowym pudełeczku.

Istnieje kilka zapachów: oryginalny, czyli jak typowy krem nivea, waniliowy z dodatkiem orzechów makademia, karmelowy, malinowy i jagodowy.

 

Nivea Lip Butter 2

 

Ja nie posiadałam jedynie masła o zapachu jagodowym. Muszę przyznać, że warianty, z którymi miałam do czynienia pachną nieziemsko. Obecnie używam karmelowego, który przypomina mi zapach ciastek.

Jeżeli chodzi o skład, to nie będę się szczególnie rozwodzić, powiem tylko, że zawiera parafinę i glicerynę, czyli składniki, które znajdziemy w większości balsamów i kremów do rąk i ciała. Jeżeli chodzi o nawilżanie to działa bezbłędnie – nawilża, wygładza i chroni. Jednym słowem robi wszystko, czego można oczekiwać od produktu do ust. Pozytywną cechą jest również wydajność. Używam go kilka razy dziennie i jedno opakowanie wystarcza na około rok. Nivea Lip Butter stosuję również na noc i nałożona warstwa świetnie nawilża usta aż do rana.

Cena jednego opakowania: ok 12 zł.

Ocena Lookish: 10/10

Wcześniej używałam różnych szminek firmowych i tych bardziej budżetowych sztyftów. Obecnie masło z Nivea Lip Butter to mój faworyt wśród produktów nawilżających do ust.

 

Nivea Lip Butter 3

Bądźmy w kontakcie! Dołącz do naszych fanów na Facebooku i Instagramie!

A czym jeszcze może zaskoczyć Cię Lookish?

Jak dobrać kolor podkładu do cery?

Jak chronić włosy w wakacje?

Wszystko o metodzie OCM

Zapraszamy również o działu „o nas”, gdzie poznasz wszystkich autorów bloga! 🙂

 

PODOBNE ARTYKUŁY

1 916

2 1006