Test 3 popularnych podkładów

Test 3 popularnych podkładów

2 1400
wybór podkładu, jaki podkład wybrać, Maybelline, Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E, Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs, Mary Kay, TimeWise, Liquid Foundation

Podkład, zaraz po kremie pielęgnacyjnym, jest najczęściej używanym przez kobiety kosmetykiem. Wiele z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez nałożenia chociażby cienkiej warstwy tego specyfiku. Dobry podkład potrafi zdziałać cuda i ukryć praktycznie wszystko – od skutków całonocnej imprezy do pozostałości po trądziku.

Na rynku dostępny jest pełen wachlarz podkładów. Znalezienie jednak tego odpowiedniego wcale nie jest prostym zadaniem. Zarówno pod względem koloru (o tym jak dobrać odpowiedni odcień podkładu dowiesz się już niebawem, dlatego śledź nasz blog regularnie!) jak i trwałości czy konsystencji, produktu ten może nas zachwycić lub bardzo rozczarować. Dlatego też Lookish podejmuje wyzwanie i proponuje test 3 popularnych podkładów, które w sieci cieszą się pozytywnymi opiniami, a jednocześnie nie zrujnują Twojego portfela.

Test 3 popularnych podkładów

 

Zaczynamy test 3 popularnych podkładów
Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs

Aplikacja: Podkład jest ciężki, ma konsystencję gęstego kremu, przez co nadaje się głównie do aplikacji pędzlem (o tym jaki pędzel po podkładu wybrac dowiesz się tutaj). Podczas aplikacji warto nakładać go partiami, aby nie pozostawiał plam.

Trwałość: Produkt jest bardzo trwały, ale po okołu 8 godzinach zaczyna być odczuwalny na twarzy i daje efekt maski. Sprawdzi się jednak, gdy potrzebujemy ładnego i dośc długiego krycia.

Ocena Lookish: 6/10. Podkład jest dobrze kryjący, jednak jego aplikacja nie należy do najprostszych. Dodatkowo kosmetyk może dawać efekt maski. Podkład polecamy głównie na wielkie wyjścia i całkowicie odradzamy, gdy temperatura na zewnątrz przekracza 20 stopni. Dodatkowo, słoiczek bez pompki utrudnia wydobycie kosmetyku z buteleczki.

Maybelline, Affinitone Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E

Aplikacja: Jego konsystencja jest bardzo lekka, wodnista i przy nakładaniu produktu ręką lub gąbeczką może pozostawiać smugi. Warto wtedy wklepać kosmetyk opuszkami palców. Sama aplikacja nie powinna przysporzyć problemów nawet osobom nie mającym doświadczenia w makijażu, jednak warto dokładnie nakładać prodkład, ponieważ produkt może zostawiać plamy.

Trwałość: Podkład jest trwały (po 8 godzinach w pracy wciąż jest! :)), jednak przy cerze tłustej lub mieszanej wymaga poprawek pudrem.

Ocena Lookish: 7/10. Jak dla nas jest to podkład zasługujący na polecenie szczególnie wśród osób, które na co dzień nie lubią mocnego kosmetyku na twarzy. Produkt ten nie sprawdzi się jednak, jeśli oczekujemy dużego i matowego krycia.

 Mary Kay, TimeWise, Liquid Foundation

Aplikacja: Produkt ma lekką i lejącą się konsystencję, dlatego dobrze nakłada się palcami. Podkład podczas aplikacji może tworzyć smugi, dlatego polecamy wklepywanie go opuszkami palców.

Trwałość: Produkt jest bardzo trwały. Jego matująca wersja bardzo długo nie wymaga poprawek. Nie jest to jednak podkład idealny i w strefie „T” warto go kontrolować pudrem lub bibułkami.

Ocena Lookish: 8/10. Podkład świetnie kryje i matuje twarz, nie powodując przy tym efektu maski. Ma lekką konsystencję, co może być minusem dla osób lubiących cięższe produkty. Dobrze sprawdzi się podczas upałów, ale dodatkowy puder w torebce powinnaś mieć zawsze 🙂

Test 3 popularnych podkładów 2

 

Test 3 popularnych podkładów zaliczony! 

Nie zapomnij o innych naszych wpisach!

Znajdź balsam idealny

Walcz z cieniami pod oczami

Zafunduj sobie wakacje w domu

 

PODOBNE ARTYKUŁY

bronzer, balsam brązujący, zmywalny bronzer, opalenizna, samoopalacz, blog lookish

0 1604

2 998