Urlop jesienią? Czemu nie!

Urlop jesienią? Czemu nie!

0 778
Urlop jesienią
Coraz więcej osób decyduje się na przełożenie wakacyjnego wyjazdu na jesień. Nic dziwnego! Jesień daje wiele możliwości relaksu zarówno w Polsce, jak i zagranicą. To doskonały czas na chwilę odpoczynku, aktywności i przeżycia nowych podróżniczych przygód. Urlop jesienią – dla miłośników relaksu, jak i aktywnego wypoczynku.

Zalet urlopu jesienią jest wiele. Oczywiście nie każdy może być zadowolony, jak np. miłośnicy plażowania nad polskim morzem. Jednak nasz Bałtyk skrywa w sobie mnóstwo uroku, który odkryć możemy właśnie jesienią. Malowniczy Gdańsk, ruchome wydmy w Łebie czy tajemnicza wyspa Wolin… wszystkie te piękne miejsca zobaczyć można praktycznie w ciszy i spokoju. Bo właśnie… urlop jesienią to przede wszystkim odpoczynek od grona turystów! Jeśli cenisz sobie chwile oddechu w kameralnej atmosferze to właśnie wrzesień i październik będą dla Ciebie najlepsze.

urlop jesienią

Nie tylko nad polskim morzem można odpocząć. Góry, jak Tatry, Bieszczady czy Karkonosze zaczynają mienić się barwami czerwieni, brązu i słonecznej pomarańczy. Bezkresne szlaki górskie, cisze i pobyt z naturą – czego chcieć więcej? J Wtedy właśnie na spokojnie, bez tłumów cieszyć się można niezapomnianych górskich widoków. Łatwiej jest również spotkać dzikie zwierzęta, a np. w Bieszczadach, podczas pieszych wędrówek, słyszeć rykowisko jeleni.

tatry urlop jesienią

Urlop jesienią to nie tylko spokój i odpoczynek od turystów. W tym czasie również maleją ceny – wynajem pokojów może być tańszy nawet o połowę. Podobnie jest w sklepach i restauracjach, gdzie najeść się można w bardzo atrakcyjnych cenach.

rajska wyspa urlop jesienią

Jeśli decydujesz się na urlop zagranicą również spotkasz się ze zniżkami oraz mniejszym tłokiem na plażach i hotelach. W ciepłych krajach nadal utrzymuje się wysoka temperatura powietrza, ale jednocześnie panuje przyjemna morska bryza, a woda nadal jest doskonała do kąpieli. To doskonały pomysł jeśli marzy Ci się relaks na słonecznych plażach.

Polub nas 😉
Facebook | Instagram | Pinterest

PODOBNE ARTYKUŁY

2 800

4 783