Wedding Planner- plusy i minusy

Wedding Planner- plusy i minusy

0 557

Ślub, czyli najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary to prawdziwe wyzwanie nie tylko w sferze emocjonalnej, ale także i organizacyjnej. Wraz ze zmianą stylu życia pojawiają się nowe trendy również w kwestii przygotowania wesela. Popularne stają się liczne zapożyczenia mody z zachodu. I tak, coraz większą rolę odgrywa tzw. Wedding Planner – konsultant ślubny, czyli osoba do zadań specjalnych.

Wedding Planner- plusy

Wedding Planner najczęściej oferuje kompleksowe usługi z zakresu przygotowania i koordynacji wesela. Dlaczego warto zdecydować się na taką osobę?

Powodów jest wiele, oto niektóre z nich:

  • Wedding Planner to ogromna oszczędność czasu

Gdy Ty zajmujesz się swoimi obowiązkami, ta osoba dba o każdy szczegół wesela – dopasowanie usług do budżetu czy rozplanowania organizacji w czasie. Kolejny plus to możliwość wynegocjowania przez konsultanta zniżek u wykonawców.

  • Wedding Planner to kopalnia pomysłów

Jeśli nie masz pomysłów na to, jak ma wyglądać ten najważniejszy dzień, również powinnaś zgłosić się do Wedding Plannera. Taki konsultant zazwyczaj dysponuje wieloma wizjami, a jego głównym zadaniem jest stworzenie oprawy weselnej odpowiadającej Twoim oczekiwaniom.

  • Wedding Planner to człowiek od zadań specjalnych

Wedding Planner ustrzeże Cię też przed wieloma weselnymi wpadkami – jako osoba organizująca wesela na co dzień, wie na co zwrócić uwagę i z czym może być kłopot.

Wedding Planner- minusy

Wydawać by się mogło, że to rozwiązanie idealne, jednak wszystko ma swoje plusy i minusy. Co może zniechęcać do wynajęcia Wedding Plannera?

  • Cena

Skorzystanie z usługi konsultanta ślubnego wiąże się ze sporymi kosztami, sięgającymi kilku tysięcy złotych, w zależności od agencji i zakresu działania takiej osoby.

  • Brak osobistego zaangażowania i satysfakcji

Zatrudnienie Wedding Plannera to uniknięcie załatwiania wielu spraw i formalności, lecz tak naprawdę w przygotowywaniu wesela również tkwi jego sens i urok – każdy osobiście dopilnowany szczegół daje satysfakcje i pewność, że ten wyjątkowy dzień będzie naprawdę idealny.

A ty masz w planach lub już korzystałaś z usług Weddig Plannera? A może całe wesele postanowiłaś zorganizować zupełnie sama? Czekamy na Wasze relacje!

wedding-planner-1

 

Pamiętasz, że sierpień jest miesiącem ślubów? Nie przegap wczorajszego wpisu o tym jaka paleta kolorystyczna będzie modna w sezonie jesień/zima 2015!

Zapraszamy również do śledzenia naszego Facebooka, Instagrama i… Pinteresta. Tak! Jesteśmy również zapineskowani 😉

PODOBNE ARTYKUŁY

0 522