Zabiegi, których lepiej unikać przed ślubem

Zabiegi, których lepiej unikać przed ślubem

0 320
Zabiegi, których lepiej unikać przed ślubem

Zabiegi, których lepiej unikać przed ślubem

Piękny wygląd, zdrowa skóra, promienista cera – taki cel ma każda z Panien Młodych. Zobacz na jakie zabiegi warto postawić przed ślubem, a których lepiej unikać:

Henna brwi i rzęs

Jedną z podstaw udanego makijażu ślubnego jest henna brwi i rzęs. Zabiegi poprawiają kontur oka i sprawiają, że wyglądasz bardziej świeżo. Pamiętaj jednak, że ostatni taki zabieg możesz wykonać około 2 miesięcy przed ślubem, aby uniknąć podrażnień skóry.

Mikrodermabrazja

Podobną przerwę powinnaś zrobić przy mikrodermabrazji. To głęboki zabieg oczyszczający, dzięki któremu skóra będzie wyglądała zdecydowanie lepiej. Polecany jest osobom, które mają cerę skłonną do powstawania zaskórników oraz trudnych do usunięcia domowymi sposobami zanieczyszczeń. Ponieważ mikrodermabrazja jest zabiegiem dosyć silnym dobrze byś około 6 tygodni przed ślubem zakończyła oczyszczanie skóry w ten sposób.

zabiegi których należy unikać przed ślubem

Peeling kawitacyjny

Peeeling kawitacyjny wzmacnia działanie  mikrodermambrazji. Peeling tego rodzaju nie powoduje z reguły takiego zaczerwienienia jak mikrodermambrazja, ale jest on również dosyć silnym zabiegiem, dlatego na ostatni możesz zdecydować się około miesiąca przed ślubem.

Opalenizna

Zdrowa opalenizna zawsze dodaje urody. Nie należy jednakże przesadzać z dodawaniem sobie kolorów, zwłaszcza jeśli Twoja suknia jest utrzymana w jasnej kolorystyce. Zbytnie kontrastowanie z bielą wygląda nienaturalnie i tandetnie. Dlatego jeśli decydujesz się na solarium albo samoopalacz zachowaj umiar. Musisz pamiętać, że wpływa to na zdrowie Twoje skóry, więc też nie powinnaś przesadzać z ilością i częstotliwością. Jeśli dopiero myślisz o opalaniu pamiętaj, by nie zaczynać tego tydzień albo 2 tygodnie przed ślubem -doprowadzisz tylko do podrażnienia lub nawet poparzenia skóry!

Teraz kiedy poznałaś już porady na temat dobrego przygotowania się do ślubu, możesz dowiedzieć się jak poradzić sobie nie tylko przed ślubem ale i podczas niego 🙂 Niezbędnik dla panny młodej znajdziesz tutaj:
Niezbędnik panny młodej

Polub nas 😉
Facebook | Instagram | Pinterest

PODOBNE ARTYKUŁY

2 553

4 553