Zabiegi rewitalizujące skórę twarzy po lecie

Zabiegi rewitalizujące skórę twarzy po lecie

0 515
Zabiegi rewitalizujące skórę twarzy po lecie
Po wakacjach mimo, że czujesz się wypoczęta Twoja skóra może nie być już w tak dobrej formie. Niekorzystne czynniki zewnętrzne z którymi mamy do czynienia w lecie a więc nadmierne słońce, słona woda czy wiatr pozostawiają na niej zwykle widoczne ślady. Są nimi rozmaite przebarwienia, zaczerwienienia, zmęczona i szara skóra. Jeśli chcesz bezpiecznie i zarazem skutecznie odświeżyć swoją twarz po lecie, koniecznie skorzystaj z profesjonalnego zabiegu estetycznego. Wśród nich warto szczególnie polecić:

Mezoterapia – zabieg ten przeprowadzony jest przy użyciu specjalnego pistoletu, który osadza w skórze igły na daną głębokość i z określoną dawką aktywnej substancji (najczęściej jest to kwas hialuronowy).  Mezoterapia świetnie odżywia twarz, regenerując komórki i poprawiając jednocześnie ich elastyczność. Można skorzystać także z mezoterapii bezigłowej, która opiera się na impulsach fali elektromagnetycznych. By zabieg był skuteczny, niezbędne jest przeprowadzenie kilku zabiegów (minimum pięciu lub sześciu).

Mikrodermabrazja – dogłębnie oczyszcza skórę. Przy użyciu mikrokryształków zrogowaciały, wysuszony naskórek jest złuszczany i usuwany. Zabieg dociera do głębokich warstw skóry, co pozwoli Ci w łatwy sposób pozbyć się wszelkich niedoskonałości.

Hydrodermabrazja – swoją nazwą nawiązuje do sposobu oczyszczenia skóry a więc złuszczania na mokro. To idealna propozycja dla skóry z problemami. Zabieg łączy w sobie różne metody od – mikrodermabrazję, próżniowe zasysanie oraz wykorzystanie substancji aktywnych.

Chemabrazja – to potocznie peeling chemiczny, który polecany jest przy zwalczaniu wielu niedoskonałości takich jak: przebarwienia, trądzik, zmarszczki a nawet rozstępy. Peeling wykorzystuje substancje aktywne lub kwasy owocowe np. glikolowy, do dogłębnego złuszczenia naskórka.

Kawitacja – inaczej peeling ultradźwiękowy. Wibracje dźwiękowe pozwalają na usunięcie zanieczyszczeń, przyśpieszenie krążenia a nawet na pobudzenie metabolizmu komórek. Zabieg pozwala dogłębnie dotlenić skórę i rozjaśnić jej kolorystykę.

PODOBNE ARTYKUŁY

1 729

2 799